Combi Coop

Het CombiCoopteam

Even voorstellen

Arjan Flikweert
Directeur

+31 6 20 60 45 16 
Arjan.flikweert@combicoop.nl


Harry Zuijderwijk

Technisch Project Medewerker

+31 6 12 17 04 93
harry.zuijderwijk@combicoop.nl


Marvin Vollebregt
Inkoper
+31 6 46 38 37 01

marvin.vollebregt@combicoop.nl


Marlon Koene
Commercieel Project Medewerker
+31 6 30 02 52 03

marlon.koene@combicoop.nl


Jordi But

Commercieel Project Medewerker
+31 6 83 69 18 90

jordi.but@combicoop.nl

 

Nick Groenewegen

Transportcoördinator
+31 6 12 24 99 25

nick.groenewegen@combicoop.nl

 

Jan van der Hauw

Piloot/ inkoper Desert Joy

+31 6 13 72 48 03

Jan.vanderhauw@combicoop.nl

 

Chrissy van Holsteijn
Administratief medewerkster

+31 174 70 51 02
chrissy.vanholsteijn@combicoop.nl


Tanja van Mil
Administratief medewerkster
+31 174 70 51 02

tanja.vanmil@combicoop.nl


 

 

 

 

Bekijk dit project


Bassinzeil vervangen Agro Care Nieuwe Dwarsweg 10

Bekijk project   Meer projecten